Uduchowienie, połączenie ze światłem, Matrix…

Uduchowienie, połączenie ze światłem, Matrix…
Co to jest Matrix? Szkoła lub więzienie, w zależności od wybranej perspektywy. Z jednej strony jest to międzywymiarowy system nauczania przyspieszający tempo ewolucji duchowej, dostarczając katalitycznych doświadczeń w odpowiedzi na twoje myśli, emocje i skład duchowy.

Z drugiej strony wiele z tych doświadczeń manifestuje się jako siły drapieżne, które sprzyjają twoim słabościom. Oczywiście jedynym sposobem uniknięcia manipulacji tymi siłami jest odkrywanie, integracja i przekształcanie swoich słabości w mocne strony, a tym samym pośrednie osiągnięcie wyższego celu ustalonego przez duchowego opiekuna, który ma pomóc w przejściu na wyższy poziom duchowy.
Niemniej jednak, te drapieżne siły przejmują wolną wolę człowieka i narzucają swój własny porządek, który ma na celu stworzenie takiej tożsamości aby się utrzymać, karmiąc się energią pozyskiwaną z emocji, destabilizując wpływy wolnej woli. Dusza człowieka zamykana jest tym samym na bodźce zewnętrzne tworząc z osoby farmę dla wyższych jaźni.

W istocie ich międzywymiarowa manipulacja może być określana jako „Matrix Control System”. Są to bodźce składające się z sytuacji powodujące silne przeżycia, które osłabiają duchowo słabych i wzmacniają duchowo silnych, zgodnie z ich wyborem, by stać się ofiarami(farmami) lub wojownikami.

Międzywymiarowi Predatorzy:

Poza poziomem indywidualnej ewolucji duchowej człowieka są poziomy zajęte przez bardziej wyrafinowane formy życia, w tym wrogie istoty z możliwością przekraczania przestrzeni i czasu liniowego, czytania myśli, manipulowania emocjami, lalkarzami nieświadomych jednostek ingerujących w naszą tożsamość poprzez projekcję do naszej rzeczywistości fizycznej .

Wymagają one emocjonalnej, eterycznej energii niezbędnej do utrzymania siebie. Ludzie od dawna są ich głównym źródłem żywności. Żywią się energiami, które są w rezonansie z własnymi wibracjami duszy: negatywnymi emocjami, cierpieniami psychicznymi i perwersyjnymi energiami seksualnymi.

Będąc chciwiej, a nie tylko zbierając naturalnie występujące energie emitowane przez tych, którzy swobodnie wybrali się do niższych zachowań wibracyjnych, drapieżniki dążą do wywołania ignorancji, cierpienia i przewrotności w jak największej liczbie osób, aby zmaksymalizować zbiory energii. Choć nie technicznie jest to naruszenie wolnej woli (ponieważ mogą one jedynie wzmacniać to, co mają już w nas utajone negatywne tendencje), ich silne dojenie energii za pośrednictwem systemu kontroli macierzy stanowi nierównowagę, ponieważ zachęca do ignorancji i niewolnictwa zamiast do świadomości i wolność.
Zwalczanie świadomości:

Ponieważ wrogie siły hiper wymiarowe mają szczególny interes w systemie sterowania matrycą, osiągają niezwykłe sposoby, aby zniweczyć jakiekolwiek destabilizujące czynniki, które mogłyby zakłócić ich dostawę żywności. Każdy, kto rozpocznie proces budzenia i odzyskiwania osobistej siły i wolności, jest natychmiast ukierunkowany. Celem jest przywrócenie go do snu, pozbawienie władzy, kontroli nad sobą lub utratę wiary w samą siebię.

Kiedy pojawia się osobisty impuls do wolności, ruch staje się równy i przeciwny, przyciągając do celu różne, negatywnie synchroniczne możliwości angażowania się w doświadczenia obniżające napięcie, aby zrównoważyć impuls do wolności. Obejmują one sytuacje, które mają na celu wywołanie lęku, agresji, rozproszenia, cierpienia, wątpliwości, depresji, pobłażania w niższych impulsach i zachowania samoobsługowego.

Czasami zjawisko to wynika z prawa bezwładności (prawa okultystyczno-karmiczne), a czasami istnieje umyślna i aktywna amplifikacja tego impulsu przeciwpożarowego przez negatywne siły hipoteczne, aby rozbroić zagrożenie, zanim uzyska więcej mocy.

Inne sposoby tłumienia obejmują sabotowanie i rozpraszanie ukierunkowanej osoby przez osoby wokół niego, które są otwarte na bezpośrednią manipulację. Każdy, kto nie jest w pełni świadomy w obecnej chwili, może być marionetką, dopóki nie skupi się na czymś innym. Utrata uwagi jest wystarczająca, aby podświadomie wszczepione impulsy powodowały żałosne słowa lub działania.

Większość ludzi na tym świecie nie ma żadnego wpływu w kwestii świadomości lub uwagi, a zamiast tego żyje w półświadomym stanie snu, które sprawia, że są bardzo podatni na to, że są narażeni na wpływy zewnętrzne. Niektórzy rodzą się z niewystarczającym poziomem zindywidualizowanej świadomości, aby kiedykolwiek doświadczyć jasnej chwili, i to ci tworzą pierwszorzędną klasę dla międzywymiarowych aktorów, reszta funkcjonuje aktywnie tylko w części, kiedy nie jesteśmy skoncentrowani. Ze względu na mnóstwo ludzi, którzy śpią w duchu, nie ma problemu ze znalezieniem szachów do manewru na miejsce wokół celu.

Większy obraz:

Chociaż nie zawsze możemy być źródłem niesprawiedliwości wobec nas, jesteśmy przyczyną wejścia w nasze życie. Matrix, nawet ze wszystkimi jego nierównowagami i korupcją przez te jednostki wolnorynkowe, które przekroczyły swoje miejsce w przyrodzie, jest nadal programem nauczania całkowicie odpowiadającym na naszą ignorancję i słabość. Może to być wybór drapieżnika do ataku, ale naszym wyborem jest zaakceptowanie ataku i podporządkowanie się nim.

System Kontroli Matrycy może nas pokonać poprzez elementy wewnątrz nas, które odpowiadają jego niskim wibracji. Jeśli zignorujemy naszą intuicję, dostrzegamy ślepotę w naszej świadomości lub angażujemy się w niemiłe uczucia i zachowania, to są drogi, przez które mamy do czynienia. Ataki służą do identyfikacji własnych słabości, dając tym samym punkt wyjścia do podjęcia następnego kroku na drodze do duchowego przebudzenia.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *