Symptomy opętania

Symptomy odwiedzin wyższych jaźni

 

  1. Wstęp

 

Badania duchowe wykazały, że większość ludzi jest odwiedzana przez duszki. Niektóre mogą zagościć na stałe wpływając na nasze życie. Około 30% populacji świata posiada duchy. Odwiedziny lub całkowite opętanie przez duchy zmniejsza zdolność danej osoby w stopniu stopniowo rosnącym. W związku z tym konieczne jest jak najwcześniejsze zapoznanie się z nim, aby można było podjąć środki zaradcze.

 

Połączenie wyższych jaźni z ludźmi odbywa się na poziomie duchowym (tj. Poza zrozumieniem pięciu zmysłów, umysłu i intelektu).Osoby świadome odwiedzin czy całkowitego połączenia z wyższą jaźnią to osoby o poziomie duchowym przekraczającym 70% boskiej świadomości lub osoby z zaawansowanym szóstym zmysłem. Ponieważ większość ludzi nie ma zarówno poziomu duchowego, jak i zaawansowanego szóstego zmysłu, większość dotkniętych lub opętanych osób nie zdaje sobie sprawy z ich stanem.

 

W tym artykule wymieniono niektóre z objawów, które zwykle są widoczne, gdy duchy wpływają na różne systemy ciała. Te same objawy można zaobserwować w rutynowych chorobach mających wpływ na odnośne układy. Kiedy objawy są niewyjaśnione lub nie ustępują pomimo najlepszych konwencjonalnych metod leczenia lub pojawiają się często, na poziomie intelektualnym możemy myśleć o możliwości ich wystąpienia w wyniku upiorów.

 

 

2. Jakie są fizyczne objawy dotkliwości duchów? Sklasyfikowaliśmy objawy w celu ułatwienia skierowania.2.1. Pięć organów zmysłów     Gorzki smak w ustach.    Doświadczenie w oczach wciągniętych do wewnątrz, podrażnienie w oczach itp.    Suchość warg, ust i gardła.    Ze względu na Raja-Tamę w duchach lepka warstwa jest uformowana na twarzy i ciele osoby dotkniętej tym problemem.    Skóra tłusta.    Wysypuje na skórę.    Dziwne uczucie dotyku. 2.2. Ból     Odczucia kłócia na ciele.    Bóle głowy i migreny.    Ciężkie bóle kręgosłupa, bóle ciała i niemożność poruszania się.    Odczucia duszenia.

 

2.3. Objawy dotyczące dziewięciu otworów ciała

 

Gdy w pobliżu wpływu satyttiego duchy (demony, diabły, negatywne energie itd.) Opuszczają ciało przez którykolwiek z dziewięciu otworów, tj. Dwa oczy, dwie nozdrza, dwa uszy, usta, penis / pochwa i odbyt. Osoba może doświadczać, jakby gasł z któregokolwiek z tych otworów lub może wystąpić kaszel, ziewanie, krwawienie, kichanie, itp., Jak na otwarty otwór.

2.4. Układ trawienny

 

Nie pozwalając osobie na posiłki: Utrata apetytu, nudności na oczach pokarmu, uczucie uczucia lepszego po ucieczce od jedzenia.

Zaostrzony apetyt, częsty głód i obfite posiłki: do trawienia pokarmu potrzebna jest zasada absolutnego ognia (Tējtattva). Ponieważ człowiek składa się głównie z bezwzględnej zasady Ziemi (Pruthvītattva), nie może strawić dużo żywności. Ale jeśli jest opętany przez duchy (demony, diabły, negatywne energie, itp.), Może to zrobić. Jak duchy składają się z Absolutnej Air Principle (Vyututva), mogą strawić pokarm przy użyciu zasady Absolute Fire. Zobacz artykuł o Absolutnych Zasadach Kosmicznych (Panchatattva).

 

2.5. Układ rozrodczy

Niezdolność do posiadania dzieci.

Powtarzające poronienia.

Martwe ciąży

 

2.6. Wypadki

Wstrząs elektryczny

Wypadki domowe, takie jak podgrzewany olej płynący z patelni

Powtarzające się wypadki samochodowe

Potknięcia, wywrotki.

 

2.7. Organy motoryczne

Wiercenie się i niepokój ze względu na zwiększenie podstawowego subtelnego składnika Raja (Duszki sprawujące całkowitą kontrolę nad człowiekiem)

Przerwane ruchy

Tiki

 

2.8. Dźwięki

Robiąc jęki i dziwne dźwięki, a potem nic nie pamiętając.

Naśladowanie dźwięków zwierząt.

Duch przemawiający przez opętaną osobę w głosie płci przeciwnej.

2.9. Wpływ na energię życiową

Energia życiowa (Prana-shakti) jest żywotną energią ciała i jest subtelna.

 

Witalna energia w osobie ewolucyjnej duchowo i w osobie, która nie ewoluowała duchowo.

 

Odsetek energii życiowej

  1. Osoba duchowo rozwinięta 130
  2. Osoba, która nie rozwinęła się duchowo 100

 

Ilość energii życiowej w zależności od stopnia niebezpieczeństwa duchów (demony, diabły, negatywne energie itp.)

 

Stopień zagrożenia Ilość energii życiowej (w procentach)
5 95
10 90
20 70
30 50
40* 30*

 

* W obecnych czasach maksymalna możliwa dolegliwość wynosi 40%

Nieszczęście będzie obejmować zarówno wpływy  posiadanie przez negatywne energie

** Zmniejszenie energii witalnej spowodowane jest obecnością złych energii. Kiedy spadnie poniżej 30%, osoba umiera.

Niezdolność do medytacji, gdy energia życiowa jest zmniejszona: dla osoby do medytacji konieczna jest koncentracja umysłu. Kiedy energia Vitalna zmniejszy się, umysł ma problemy z koncentracją. Stąd też medytacja jest niemożliwa. Zaczynają wtedy napływać złe emocje i strach, ponieważ wymaga to bardzo mało energii życiowej, a duchy generują te myśli.

 

  1. Usterka psychiczna i jej objawy

Kiedy dana osoba ma wpływ lub jest opętana przez duchy, przejawia następujące objawy psychiczne:

Brak ochoty na rozmowę z kolegą lub członkiem rodziny bez żadnego powodu.

Dystans do siebie, kolegi lub członka rodziny bez żadnego powodu.

Zachowanie sprzeczne z naturą.

Przerywany płacz, bez powodu, niepokój, depresja, strach, choroby psychiczne, myśli samobójcze, itp. Duchy muszą wydać zaledwie 5% swojej energii, aby przestraszyć osobę, pokazując mu czaszki, przerażające obrazy itp.

Wątpliwości lub negatywne myśli: Duchy wzbudziły i negatywne myśli w umyśle osoby, aby go destabilizować, powodować niepokój i drażliwość. Oto niektóre przykłady negatywnych myśli:

Uczucie hamowania przez kogoś.

Wzrost ego.

Zmniejszenie wiary w Boga

Gniew do innych: gdy osoba dotknięta lub opętana przez duchy czuje złość wobec innej osoby bez istotnego powodu, najprawdopodobniej jest to spowodowane przez ducha. W takich okolicznościach należy nauczyć się ignorować gniew.

Poczucie szkodzenia innym: Osoba opętana może poczuć się jakby krzywdziła siebie lub innych. Również w trakcie duchowych egzorcyzmów człowiek może odczuwać krzywdy. W takich przypadkach na samym początku, gdy opętanie nie jest całkiem kompletne, a człowiek posiada kontrolę nad sobą, to powinna niezwłocznie udać się do kogoś kto może pomóc. W przeciwnym razie z czasem może stracić nad sobą kontrolę i zrobić krzywdę sobie lub innym w otoczeniu.

 

  1. Objawy seksualne

Zwiększony lub zmniejszony popęd płciowy.

Jeśli żeński duch posiada kobietę, przyciąga inne męskie duchy bezpośrednio lub za pośrednictwem innych medium posiadanych przez duchy męskie. Takie kobiety nie potrzebują formalnego związku z płcią przeciwną, jak małżeństwo.

 

4.1. Atrakcja homoseksualna

Głównym powodem gejowskiej orientacji niektórych mężczyzn jest to, że są one opętane przez kobiety duchy. Jest to żeński duch, który przyciąga innych mężczyzn. Natomiast atrakcyjność kobiet względem drugiej kobiety wynika z obecności męskich duchów w nich. Świadomość ducha nadużywa normalnego zachowania, aby wywołać homoseksualizm. Badania duchowe wykazały, że przyczyna preferencji homoseksualnych leży przede wszystkim w sferze duchowej.

Przyczyny fizyczne (5%): Ze względu na zmiany hormonalne.

Przyczyny psychologiczne (10%): posiadanie doświadczenia z osobą tej samej płci, co nastolatek lub młody dorosły, który był atrakcyjny, a zatem chce doświadczyć tego ponownie.

Przyczyny duchowe (85%): głównie duchy.

  1. Zaburzenia snu

Brak snu

Nadmierny sen

Lunatykowanie. Zobacz nasz artykuł na temat snu

Paraliż senny

Różnica pomiędzy zwykłym snem a sedacją spowodowaną przez duchy:

Ciężka głowa, zmuszona natychmiast spać podczas rozmowy.

 

Koszmary podczas sedacji sennych (manipulacja podczas snu)

Widząc zastraszające dziwne twarze i formy duchów.

Koszmary, w których bliscy umierają lub są zabijani przez osobę, która śpi.

Widząc ducha posiadającego znajomą lub ukochaną osobę, a następnie czując strach przed tą osobą w stanie przebudzenia.

Węże szkodzące jednemu lub większej liczbie członków rodziny.

Głównie chodzi o wywołanie panicznego strachu podczas snu.

 

  1. Sprzeczność małżeńska

 

Jeśli jednym z małżonków jest sattvik, duch u drugiego małżonka będzie cierpiał na niebezpieczeństwo, w bliskości małżonka, ponieważ nie może tolerować sattatti w nim. Prowadzi to do pozornych kłótni między parą, które są rzeczywiście aranżowane przez ducha, aby zapobiec kontakt z sattvikta.

Nawet jeśli obaj są opętani przez duchy, to też może prowadzić do kłótni.

Nadużycia fizyczne, umysłowe i seksualne.

Sattvik – osoba opętana nie mająca świadomości duchowej odrzucająca próby uświadamiania.

 

  1. Nieprzyjemność intelektualna

Zmniejszenie mocy intelektualnej, zapominanie, zmniejszenie inspiracji.

Niezdolność do zrozumienia prostych rzeczy rutynowych, które są nietypowe dla danej osoby.

 

Istnieje szereg innych dolegliwości spowodowane przez duszki takie jak:

– wydzieliny z pochwy po nocnych projekcjach astralnych

– ostre nocne bóle

– nocne pobudki i rozmowy o których osoba po przebudzeniu nie pamięta.

 

  1. Podsumowanie

 

Opętanie przez wyższe jaźnie może skutkować objawami chorób psychicznych oraz fizycznych.

Diagnoza prawdziwej przyczyny (tj. Duchów) może być dokonana jedynie przez osoby rozwinięte duchowo i przez tych z bardzo zaawansowanym szóstym zmysłem.

Wobec powyższego możemy intelektualnie przypuszczać, że prawdopodobną przyczyną problemu są duchy, gdy ich początek jest niewyjaśniony lub gdy nie jest złagodzony pomimo najlepszych konwencjonalnych środków.

Diagnoza jest dość jasna, jeśli problem odchodzi od środków uzdrowienia.

Regularna praktyka duchowa według sześciu podstawowych zasad jest najlepszym lekarstwem na leczenie.

 

 

 

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *