Aura – (Czytanie Aury)

Odczyty Aury polegają na wniknięciu w twój duchowy system energetyczny, rozmieszczony w siedmiu warstwach twojej aury. Wraz z kolorami czytelnik może oglądać obrazy pamięci, obrazy symboliczne, duchowe istoty i zwykle energie należące do innych – jak przyjaciele i członkowie rodziny. Czytelnicy aury będą mogli pomóc Ci odpowiedzieć na pytania, na przykład jaki kolor to twoja aura. Czytania mogą pomóc w identyfikacji i wyzwoleniu bloków. Czytania pomagają również w dotarciu do własnej energii, dzięki czemu można poznać własną prawdę i dokonać największych wyborów dla siebie.

Przeważnie czytanie aury służy po to aby pomóc osobie która ma problemy ze swoim systemem energetycznym, są to specjaliści w tej dziedzinie (energoterapeuci, egzorcyści). Bywają też czytelnicy skupiający się tylko i wyłącznie na czytaniu. Osoby te wykorzystują informacje z czytania aury dla swoich potrzeb tj (manipulacja).

Patrząc na duchowy system energetyczny: warstwy twojej aury, kanałów energetycznych, czakry itp., chodzi o to aby dotrzeć do swojego wnętrza, pracować nad swoją energią aby uzyskać najczystsze znaczenie aury.

Experci w dziedzinie aury skupiają się na znaczeniu aury. Czytając skupiają się na tym aby oczyścić aurę od niechcianych energii. W każdej warstwie aury można dostrzec różne kolory. Bardzo ważnym jest aby odseparować kolory które stanowią twoją własna energie, od tych które nie pasują do aury. Niepasujące energie aury to zanieczyszczenia osób, wyższych jaźni które pasożytują na energetyce. Patrząc na swoja aurę dochodzisz do tego kim naprawdę jesteś, skąd pochodzisz i jak chcesz się rozwijać duchowo.

Czytając aurę można zobaczyć przeżycia jakie dotknęły cię w przeszłości, można uzyskać informacje na temat kolejnych kroków, które chcesz podjąć w przyszłości. Bardzo ważna jest zatem świadomość tego, że są ludzie zwanymi expertami, którzy zajmują się oczyszczaniem aury i niechcianymi energiamii, pomagający w odnalezieniu samego siebie, ale są też niechciane byty oraz osoby ingerujące w sfery energetyczne bez twojej wiedzy.

Bardzo ważnym aby zdać sobie sprawę z tego, że najbardziej narażone na wszelkie naruszenia psychiczne sa osoby pracujące w mediach. Dlatego właśnie oprócz specjalistów (egzorcystów, energoterapeutów), którzy tym zarabiają na życie, ludzie pracujący w mediach to jedni z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Są to ludzie tworzący globalne sieci zwani dalej „Iluminati” . Jak na ironie dochodzi tutaj do sytuacji w której specjaliści typu Bioenergoterapeuci i egzorcyści oczyszczają i bronia nas od bytów i energii, pasożytów których znamy i lubimy z telewizji, radia jak i wszelkich zanieczyszczeń z codziennych kontaktów. Zanieczyszczenia energetytczne mają ścisłe powiązanie z samopoczuciem oraz tożsamością.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *